۲۰۷ مقاله به کنفرانس حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب ارسال‌ شد

گرگان – ایرنا – دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: ۲۰۷ مقاله علمی به دبیرخانه پنجمین کنفرانس بین‌المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبری در گلستان ارسال‌شده که از این میان ۲۰ مقاله محصول پژوهش اندیشمندان عرصه بین‌الملل است.

امین انصاری روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این کنفرانس به میزبانی سازمان جوانان حقوق بشر ایران و جامعه المصطفی گلستان روزهای چهارشنبه ۲۰ و پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت‌ماه برگزار خواهد شد که در روز اول پنل‌های تخصصی موضوعی تشکیل خواهد شد و در روز اختتامیه با حضور شخصیت‌های داخلی و خارجی است.

وی بیان کرد: تمام آثار دریافت شده از سوی پژوهشگرانی ۳۰ کشور جهان و در چهار حوزه زبانی ارائه شده است.

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: در این کنفرانس علاوه بر سخنرانان ملی و استانی، پیام‌های علمای مسلمین لبنان توسط شیخ حسین قبریس نماینده این تجمع و پیام شیخ ماهر حمود رییس اتحادیه جهانی علمای مقاومت قرائت می شود.

وی گفت: تبیین چهره واقعی مدعیان حقوق بشر به جهانیان از مهم‌ترین رسالت‌های این کنفرانس بین‌المللی است و با توجه به موضوع این کنفرانس بین‌المللی تبیین صورت گرفته فارغ از مباحث دفاعی به‌صورت تهاجمی و مطالبه گرانه دنبال خواهد شد.

انصاری بین‌المللی بودن این کنفرانس را نوید بخش شکل‌گیری حرکتی عظیم دانست و افزود: شخصیت‌هایی از فلسطین، لبنان، سوریه، عراق، ترکیه، روسیه، افغانستان، پاکستان، بحرین و یمن در این کنفرانس شرکت خواهند کرد.

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: در این کنفرانس بین‌المللی چهره کریه دولت آمریکا در بحث نقض حقوق بشر، در سه سطح داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی به‌صورت علمی و مستند تبیین خواهد شد.

انصاری گفت: رونمایی از ۲ کتاب دشمن‌شناسی قرآن و نیز افول آمریکا از دیدگاه رهبر معظم انقلاب، اجرای تئاتر حقوق بشر آمریکایی، اجرای گروه سرود سنتی، شعرخوانی حقوق بشر امریکایی و برپایی نمایشگاه عکس و پوستر از دیگر ویژه‌برنامه‌های این کنفرانس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر