سکولاریسم مبنای حقوق بشر غرب است

محسن پاک آیین پنجشنبه شب در نشست تخصصی ‘حقوق بشر آمریکایی از منظر رهبر معظم انقلاب’ که از طرف سازمان جوانان حقوق بشر در دانشگاه علوم اسلامی رضوی مشهد افزود: غربی ها هر کاری که برای لذتجویی انسان و قید و بندی نداشته باشد مجاز می دانند و آن را در زمره حقوق بشر می شمارند.

وی ادامه داد: حقوق بشر آمریکایی علاوه بر سکولاریسم، خوی استکباری هم دارد. هر چیزی که بر ضد رژیم صهیونیستی باشد اینها ضد حقوق بشر می نامند.
معاون امور بین الملل دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی ادامه داد: علت خروج آمریکا از شورای حقوق بشر سازمان ملل هم صدور برخی قطعنامه های ضداسرائیلی بود. امروز دولت های مختلف با یکجانبه گرایی آمریکا مخالفت می کنند و همه به دنبال چند جانبه گرایی هستند.
وی گفت: با توجه به وضع حقوق بشر آمریکایی که ارزش های انسانی و الهی را به چالش کشیده اند همه دستگاه ها و ارگان های رسمی و غیررسمی باید به صورت هماهنگ و منسجم نسبت به افشای جنایات آمریکا و چهره واقعی حقوق بشر آمریکایی بیش از پیش تلاش کنند.

دومین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب از طرف سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه خراسان، دفتر سیاسی حوزه های علمیه قم و دانشگاه علوم اسلامی رضوی در حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر