دکتر مصطفی ملایی مشاور عالی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران شد

طی حکمی از سوی امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، مصطفی ملایی به سمت مشاور عالی دبیرکل و عضو شورای راهبردی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جوانان حقوق بشر، امین انصاری طی حکمی مصطفی ملایی را به عنوان مشاور عالی دبیرکل و عضو شورای راهبردی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

در متن این حکم خطاب به دکتر مصطفی ملایی آمده است: با توجه به مراتب تعهد، سوابق و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مشاور عالی و عضو شورای راهبردی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید.

در ادامه این حکم تصریح شده است: با استعانت از خداوند متعال و توجه به اصول و سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی، توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی، بهره گیری از توان علمی خود و آراء و نظرات اندیشمندان و صاحب نظران در امور راهبردی و پیشبرد فعالیت ها و اهداف سازمان، از درگاه خداوند قادر متعال خواستارم.

مصطفی ملایی پژوهشگر و مدرس در حوزه های مسائل استراتژیک و راهبردی و دارای دکترای دانشگاه تهران عضو هیات علمی و مدرس دانشگاه تهران و عضو هئیت رییسه چهارمین دوره شورای اسلامی شهر قم، مدیر نخستین مرکز رشد علوم انسانی کشور در استان قم، مدیر اداره مطالعات راهبردی مرکز مدیریت حوزه های علمیه سراسر کشور را در کارنامه خود دارد. وی هم اکنون رییس دانشگاه و مشاور عالی شورای عالی استان‌های کشور است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر