در جلسه شورای عالی: امین انصاری به عنوان دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران ابقا شد.

جلسه شورای عالی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با انتخاب دبیر کل برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان، جلسه شورای عالی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با انتخاب دبیر کل برگزار شد.
در این جلسه با اجماع اعضا، امین انصاری برای یک دوره دیگر به عنوان «دبیر کل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران» انتخاب شد.

اهم نکات مطروحه در این جلسه، پیگیری اهداف سازمان از جمله ارائه چهره مثبت و واقعي از فعاليتهاي حقوق بشري و دستاوردهاي جمهوري اسلامي در زمينه حقوق بشر و نمايش چهره حقوق بشري جمهوري اسلامي و كمك هاي بشردوستانه آن در سطح بين المللي و همراهي با سازمانهاي حقوق بشري و گروه هاي مردم نهاد بين المللي براي احقاق حقوق جمهوري اسلامي و ارائه خدمات بشر دوستانه در سطح بين المللي همچنین اقدام در جهت ایجاد گفتمان‌سازی‌های بین‌المللی مبتنی بر اندیشه‌های اسلامی و افشای چهره واقعی آمریکا و مدعیان دروغین حقوق بشر و نیز به‌چالش کشاندن آنها پیرامون مسائل حقوق بشری با عرصه گفتمان‌های حقوق بشری حضرت آیت الله خامنه‌ای بود.

انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: یکی از اولویت های اصلی سازمان جوانان حقوق بشر معرفی چهره واقعی حقوق بشر آمریکایی می باشد چرا که در برهه فعلی پرداختن به “حقوق بشر آمریکایی” و موارد نقض حقوق بشر توسط امریکا که اخیرا نیز مورد تاکید رهبری معظم واقع شد، اهمیت مضاعفی دارد و می‌بایست در دستور کار جبهه انقلاب اسلامی و دیگر کشورهای آزاده قرار گیرد.

لازم به ذکر است سازمان جوانان حقوق بشر با همکاری دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب اسلامی، سلسله نشست های تخصصی و کنفرانس های بین المللی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی را طی سال های اخیر در سطح ملی و بین المللی برگزار نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر