دبیر کمیته رسانه سازمان جوانان حقوق بشر منصوب شد

امین انصاری طی حکمی، حسن صدرایی عارف سردبیر خبرگزاری حوزه را به سمت دبیر کمیته رسانه و عضو شورای راهبردی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر ارجمند جناب آقای حسن صدرایی عارف

باسلام و احترام

نظر به تجربیات و دانش رسانه‌ای جنابعالی و با عنایت به مراتب تعهد و تخصص، به موجب این حکم به سمت ” دبیر کمیته رسانه و عضو شورای راهبردی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران” منصوب می‌شوید.

با استعانت از خداوند متعال و توجه به اصول و سیاست‌های فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی، توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) بهره گیری از تمام امکانات و ابزارهای رسانه‌ای، تعامل با اصحاب رسانه در عرصه ملی و بین المللی و پیشبرد اهداف سازمان، از درگاه خداوند قادر متعال خواستارم.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

لازم به ذکر است حسن صدرایی عارف سردبیر خبرگزاری حوزه، رئیس مجمع بسیج رسانه استان قم، عضو هیئت تحریریه ماهنامه «عصر اندیشه» و مُدرس سواد رسانه‌ای و سایبر ژورنالیسم در کشور است.

دبیری خبر در شبکه خبر صداوسیما، معاونت کانون فرهنگی «جوان امروز و جهان فردا»، دبیری سرویس حوزه هفته نامه پنجره و عضویت تحریریه ماهنامه گفتمان الگو در سابقه فرهنگی و رسانه‌ای صدرایی وجود دارد.

وی حائز رتبه نخست در دومین جشنواره بین المللی آخرین منجی در رشته گزارش رادیویی و حائز رتبه‌های اول و دوم در سه دوره متوالی جشنواره مطبوعات کشور است و سابقه سفرهای مطبوعاتی به لبنان، انگلستان، عراق، ترکیه و ایتالیا را داراست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر