وی افزود:بعد ازتنظیم  اعلامیه حقوق بشر،مقام معظم رهبری فرمودند باید چهره واقعی این کلمات و حقوق بشر آمریکایی برای مردم دنیا تبیین شود و باید پشت صحنه این کلمات را  برای جهانیان مطرح کنیم و برای دنیا تبیین شود که این کلمات زیبا فقط برای فریب دنیا وابزاری است برای تضییع حقوق انسانهاست.

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:در جامعه ما هم هنوز بخشی فریب آزادی آمریکایی را می خورند در حالیکه اگر به آنها واقعیت را نشان دهیم از این آزادی روی برمی گردانند.

وی تصریح کرد:ما باید چهره واقعی آمریکا را به دنیا نشان دهیم و سالیان متمادی است که ما پیشتاز مبارزه با آمریکا در جهان بوده ایم.

پژمانفر تاکید کرد:آمریکا به دنبال این است که به جهانیان بگوید محور و اصل همه چیز من هستم و دنیا را به سمت پذیرش این امر ببرد و اینکه عده ای در داخل کشور ما نیز می گویند ما نمی توانیم ناشی از همین القائات است.

وی بیان کرد:آمریکا چهل سال است که هزینه های بسیاری را صرف مبارزه با ایران کرده است و این ما هستیم که چهره واقعی آمریکا را به دنیا نشان داده ایم و پشت صحنه جنایات آمریکا در دنیا را  در زندانهای آمریکا و ظلمی که در حق سیاهپوستان می کند را برای جهانیان بر ملا ساخته ایم که انشالله این اقدامات زمینه ساز ظهور صاحب الزمان (عج)شود.

دومین نشست تخصصی حقوق بشر آمریکایی از دیدگاه رهبر معظم انقلاب از طرف سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه خراسان، دفتر سیاسی حوزه های علمیه قم و دانشگاه علوم اسلامی رضوی در حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) دانشگاه علوم اسلامی رضوی برگزار شد.

انتهای پیام/