انصاری خبر داد: تجمع عظیم حمایت و تجلیل از عوامل سریال گاندو در مصلی بزرگ قدس قم

جمعه ۴ مردادماه در مصلی بزرگ قدس قم:
تجمع عظیم حمایت و تجلیل از عوامل سریال گاندو
با حضور بازیگران سریال و مسئولین موسسه شهید آوینی
امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با اشاره به این خبر گفت: مراسم حمایت و تجلیل از عوامل سریال گاندو در روز جمعه ۴ مردادماه بلافاصله بعد از نماز جمعه در مصلی قدس برگزار می شود.
انصاری با اشاره به سخنرانان برنامه گفت: حجت الاسلام والمسلمین ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین قائمی رئیس سازمان اطلاعات سپاه قم سخنرانان ویژه این برنامه هستند.
انصاری گفت:هیچ دولتی قانونا طبق حقوق بشر حق اعزام جاسوس و دخالت در امور داخلی کشور دیگر ندارد و این از مصادیق بارز دخالت و نقض حقوق بشر است.
دبیر کل سازمان جوانان حقوق بشر گفت: در طول ۴۰ سال و بلکه بیش از یک قرن دخالت های امریکا و اعزام و استقرار جاسوس در دوران قبل از انقلاب و اعزام جاسوس بعد از انقلاب در طول یک سده اخیر جنایتی غیر قابل گذشت است و لذا ما تقدیر می کنیم از تمامی کسانی که در طول این ۴۰ سال انقلاب برای نجات ملت ایران و اتقلاب ایران از شر این جاسوس های امریکایی تلاش کردند به ویژه از دوستان و سربازان گمنانم ولی عصر (عج) که در جریان اخیر به بازداشت و افشای جنایت امریکا پرداختند و نیز از دست اندرکاران سریال بسیار روشنگرانه و انقلابی گاندو تقدیر می کنیم.
این تجمع از طرف سازمان جوانان حقوق بشر و مشارکت جمعی از تشکل های خودجوش و فعالان فرهنگی حوزوی و دانشگاهی تدارک دیده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر