امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر پژوهشگر برتر کنفرانس بین المللی روسیه شد

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران به عنوان پژوهشگر برتر در کنفرانس بین المللی روسیه انتخاب شد.

به گزاری پایگاه اطلاع رسانی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران،‌ امین انصاری دبیرکل این سازمان به عنوان پژوهشگر برتر در کنفرانس بین المللی روسیه انتخاب شد.

کنفرانس بین المللی ICMBE & ICTTL 2019 از کنفرانس های معتبر جهانی است که پنجمین دوره برگزاری این کنفرانس توسط دانشگاه دولتی مسکو در روسیه برگزار می شود

مقاله این پژوهشگر در سال حمایت از کالای ایرانی با موضوع «اقتصاد مقاومتی و آسیب شناسی حمایت از تولید داخلی و ارایه راهکارهای حل چالش ها»، با دیدگاه ها و نظرات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در کنفرانس بین المللی، کشور روسیه به میزبانی دانشگاه دولتی لومونُسُف مسکو (روسیه) و با همکاری دانشگاه گرینویچ لندن (انگلیس)، دانشگاه لینکلن (نیوزیلند) و دانشگاه Sripatum (تایلند) به عنوان مقاله برتر انتخاب شد و مقاله این پژوهشگر در  نشریات بین المللی و مجلات معتبر IsI چاپ خواهد شد.

لازم به ذکر است طی دعوت نامه ای رسمی با امضای دبیر کنفرانس، امین انصاری جهت ارائه و سخنرانی در زمان برگزاری کنفرانس مورخ 4 الی 6 آوریل (15 الی 17 فروردین 98 ) به کشور روسیه شهر مسکو دعوت شد.

شورای عالی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران این موفقیت را تبریک گفته و توفیقات روز افزون ایشان را از خداوند متعال خواستار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر