امین انصاری/رژیم حاکم بر امریکا در حال غرق شدن در منجلاب است

دبیر کل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: رژیم حاکم بر امریکا در حال غرق شدن در منجلاب است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ آقای امین انصاری گفت: وفق آیات قرآن، عوامل سقوط جوامع به عنوان سنت‌های الهی مواردی از قبیل تبعیض ناروا و بی عدالتی، تفرقه، ترک امر به معروف و نهی از منکر، فسق و فجور و فساد اخلاقی است؛ بدیهی است که سرنوشت محتوم هر تمدن و جامعه‌ای که افرادش در آن سیر باطل اسراف کنند، سقوط و افول است.
وی افزود: نکته بسیار مهمّی که درباره رویش و ریزش تمدّن‌ها و حکومت‌ها باید گفت این است که تحولات جامعه هرگز حالت جبری و بدون زمینه و علّت نیست، زیرا از دیدگاه قرآن، خداوند سنت‌ها و قوانین اجتماعی و تاریخی را برای رشد و افول تمدّن‌ها قرار داده است، همان گونه که بر جهان طبیعت هم قوانین طبیعی را حاکم ساخته است.
دبیر کل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه به مبانی فکری و قرآنی درباره سلطه‌های طاغوتی و شیطانی، همانگونه که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، امام خمینی «ره» فروپاشی اتحاد جماهیر شوروی و شکسته شدن استخوان‌های مارکسیسم را پیش بینی کردند، و به طور عینی اتفاق افتاد، مقام معظم رهبری مدظله العالی نیز در جای جای بیانات حکیمانه خود، سرنوشت حتمی نابودی سلطه شیطانی آمریکا و صهیونیسم را پیش بینی فرموده و افول قطعی آن سلطه استکباری را مورد تحلیل قرار داده اند؛ ایشان فرمودند: قدرت استکباری آمریکا هم از بین خواهد رفت. از هم متلاشی خواهد شد. این قدرت جهنمی ماندنی نیست، اسرائیل هم ماندنی نیست.
وی ابراز داشت: اهم عوامل افول آمریکا، که مورد تأکید مکرر مقام معظم رهبری مد ظله العالی در بیانات دوران رهبری سی ساله ایشان قرار گرفت است را می‌توان به دو دسته عوامل داخلی درون زا و عوامل بیرونی تقسیم کرد که عوامل داخلی (درون زا) همان انواع فساد‌هایی است که از درون آمریکا زاده شده و رژیم حاکم بر آن کشور در منجلاب‌های آن‌ها در حال غرق شدن است و عوامل بیرونی مؤثر بر تشدید فرسایش هژمونی آمریکا و تسریع آن نیز، رقبای سیاسی اقتصادی آمریکا به ویژه در آسیا و اروپا و همچنین جبهه مقاومت اسلامی است که برای نفی سلطه استکباری شیطان بزرگ قیام کرده است.
آقای انصاری بیان کرد: قابل ذکر است که یکی از ویژگی‌های رژیم سیاسی آمریکا ضدّیت حقیقی با حقوق بشر است، در عین حال در زیر لوای آن هزاران جنایت ضد بشری انجام می‌دهند و اثار آن را به وضوح می‌بینیم.

دولت آمریکا یک بار دیگر زشتی حقوق بشر آمریکایی را بروز داد
دبیر کل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: درست در همین زمان فعلی دولت دونالد ترامپ، یک بار دیگر زشتی حقوق بشر آمریکایی را بروز داده و همه عالم این روز‌ها اقدامات وحشیانه پلیس نژادپرست امریکا و مظلومیت سیاه پوستان امریکایی را شاهد هستند و مدعیان دروغین حقوق بشر یک عمر از دموکراسی و حقوق بشر حرف می‌زنند، اما یک سؤال ساده در همان امریکا آیا سیاه پوستان امریکایی بشر نیستند؟
وی تصریح کرد: یکی دیگر از آثار زیان بار ضد حقوق بشری رژیم سیاسی آمریکا، حمایت از جنایتکاران، دیکتاتور‌های عالم از قبیل رژیم اشغالگر قدس و ارتجاع عرب منطقه، تربیت تروریست ها، ایجاد فشار همه جانبه بر علیه محرومان و مظلومان عالم به نام حقوق بشر و مبارزه با استبداد و تروریسم است.
آقای انصاری افزود: امید است به زودی نسل‌های فعلی شاهد افول و فروپاشی قدرت استکباری و امپریالیستی آمریکا و تمامی تمدّن غربی باشند، تا زمینه برای فراگیر شدن تمدّن اسلامی زمینه ساز ظهور منجی بشریت، قائم آل محمد (عج) مهیا شو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر