امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران: حقوق بشر آمریکایی سرابی بیش نیست.

امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در همایش نقض حقوق بشر توسط آمریکا در غرب آسیا: دیدگاه اسلام در حقوق بشر با دیدگاه آمریکایی آن کاملا تقابل دارد / حقوق بشر آمریکایی سرابی بیش نیست.

امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در ابتدای همایش تخصصی “نقض حقوق بشر توسط آمریکا در غرب آسیا” گفت دیدگاه اسلام در حقوق بشر با دیدگاه آمریکایی آن کاملا تقابل دارد.

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر تأکید کرد: دقت در آموزه های دینی نشان می دهد که دین اسلام با تعالیم دیگر از جمله در زمینه حقوق بشر متفاوت است، و دیدگاه اسلام با حقوق بشر آمریکایی تقابل جدی دارد.

امین انصاری، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت هم وطنانمان در حادثه تروریستی چابهار گفت: حادثه تلخ و تروریستی چابهار یکبار دیگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ایران را آشکار ساخت و به فرموده رهبر عزیزمان این مزدوران قسی القلب که به روی زن و کودک و مردم بیگناه آتش می گشایند وابسته به همان مدعیان دروغگو و ریاکارند که پیوسته دم از حقوق بشر می زنند.

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر افزود: در کلام نورانی معصوم آمده که “الاسلام یعلو و لا یعلی علیه”؛

قطعا در مواجهه تعالیم عالیه اسلام با سایر مکاتب، اعتلا و برتری از آن اسلام است و دقت در آموزه های دینی نشان می دهد که دین اسلام با تعالیم دیگر از جمله در زمینه حقوق بشر متفاوت است، و دیدگاه اسلام با حقوق بشر آمریکایی تقابل جدی دارد.

وی افزود: با تبیین مواضع رهبر معظم انقلاب در دهه های اخیر آشکار می شود که ادعای حقوق بشر آمریکایی سرابی بیش نیست، و معظم له بسیار صریح و قاطع در بعد فکری و عملیاتی پرچم مبارزه با ادعاهای دروغین حقوق بشر آمریکایی را برافراشته، آنها را به مبارزه طلبیده و تمام آزادی خواهان را به این مصاف دعوت کردند.

انصاری در ادامه خاطرنشان کرد: به حول و قوه الهی و با حمایت همه جانبه کسانی که دل در گرو اعتلای فرهنگ اسلامی دارند و با به میدان آمدن اندیشمندان و علمای عظیم الشان، نظام سلطه از ترفند حقوق بشری طرفی نبسته و نخواهد توانست که بیش از پیش چهره خود را در نقاب حامی بشر مخفی کند و به لطف الهی رسوا شده و مشتش باز خواهد شد.

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر ادامه داد: سیاست های پلید آمریکا و اسرائیل و اذنابانشان همچون رژیم کودک کش عربستان سعودی گویای این حقیقت است که موضوعات و مفاهیمی همچون حقوق بشر جز بازیچه و ملعبه ای در دستان کثیف این مدعیان دروغین نبوده و نیست.

انصاری در ادامه افزود: کیست که نداند اگر حمایت های پنهان و آشکار آمریکا و اسرائیل و رژیم های وابسته به آنها نبود، هیچگاه ملت ها و کشورهای اسلامی فتنه ای همچون داعش را نمی دیدند و یا ملت ایران پس از سالهای پر از جنایت و خیانت، دوباره با اسم نحس منافقین مواجه نمی شد.

وی خاطرنشان کرد: از بررسی رفتار، مواضع و عملکرد گذشته تاکنون آمریکا می توان فهمید که حقوق بشر آمریکایی، در عمل، ادعایی بیش نیست زیرا آمریکا علیرغم اینکه بزرگترین مدعی حقوق بشر است خود نیز بزرگترین ناقض حقوق بشر شناخته می شود.

انصاری در پایان اظهار داشت: بر همین اساس رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بارها و بارها سخنانی با این مضمون را تکرار کرده اند که “من تعجب میکنم، آمریکایی ها خجالت نمی کشند اسم حقوق بشر را می آورند؟ هر کس دیگری در دنیا ادعا بکند طرفدار حقوق بشر است اما دولت مردان امریکا حق ندارند این ادعا را بکنند.”

همایش نقض حقوق بشر توسط آمریکا در غرب آسیا در روز جهانی حقوق بشر از طرف سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در خبرگزاری بین المللی تسنیم برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر