اقدام ترامپ موجب وحدت و همدلی درون ایران و انسجام بسیج جهانی اسلام در سرزمین‌های اسلامی خواهد شد

اقدام ترامپ موجب وحدت و همدلی درون ایران و انسجام بسیج جهانی اسلام در سرزمین‌های اسلامی خواهد شد

سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران در بیانیه‌ای اقدام دولت ترامپ در قراردادن نام سپاه پاسداران در فهرست گروه‌های تروریستی را محکوم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، این سازمان ضمن محکومیت اقدام مذبوحانه دولت ترامپ در قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی، بیانیه ای صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

رفتار خصمانه و البته احمقانه دولت آمریکا در قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان نیروی دفاعی یک کشور مستقل در لیست سازمان های تروریستی را شدیدا محکوم می کنیم. این تصمیم امریکایی‌ها را صرفاً نمی‌توان امری شتاب‌زده و احساسی تلقی کرد. آنچه امریکا اعلام کرد نتیجه عقده حقارت و ناکامی ۴۰ ساله‌ای است که دژ استوار سپاه در حفاظت همه‌جانبه از هویت و استقلال ایران و غرب آسیا به ارمغان آورده است. بدون تردید امریکا سپاه را عامل ناکامی همه طراحی‌ها و دسیسه‌های خود در خاورمیانه از یک سو و ماندگاری نظام جمهوری اسلامی از سوی دیگر می‌داند.

نظام جمهوری اسلامی و همه نخبگان و اجزای حاکمیت در مقابله با این ظلم آشکار به میدان خواهند آمد و مقابله به مثل خواهند کرد. اگر قرار است این اقدام صرفاً عملیات روانی باشد باید متناسب با آن در سراسر خاورمیانه عملیات روانی طراحی کرد. اگر قرار است حمله به همه مراکز سپاه با این تصمیم موجه جلوه نماید، حمله به همه نقاط نیرو‌های امریکایی – صهیونیستی در خاورمیانه باید موجه و به رسمیت شناخته شود.

امام راحل فرمود: «راهی جز مبارزه نمانده است. چنگ و دندان ابرقدرت‌ها خصوصاً امریکا را خرد می‌کنیم تا پیروز شویم یا شهید که در مکتب ما هر دو پیروزی است.»،

این اقدام در آستانه روز پاسدار و همزمان با انتخابات صهیونیست‌ها می‌تواند پیام دیگری داشته باشد که میوه آن توسط نتانیاهو به رقبا فروخته شود، اما این اقدام موجب وحدت و همدلی درون ایران و انسجام بسیج جهانی اسلام در سرزمین‌های اسلامی خواهد شد. ایرانیان مردان مولد فرصت از تهدید هستند و این را در ۴۰ سال گذشته اثبات کرده‌اند.

چهل سال است در خون وفکر و اندیشه ما مرگ بر آمریکا نقش بسته و ما از کلام گوهر بار حضرت امام (ره)آموخته ایم اگر سپاه نبود کشور هم نبود و امروز به ندای مقام معظم رهبری که فرمودند من یک سپاهیم.

ما سپاهیان و سربازان ولایت هم صدا فریاد می زنیم مرگ بر آمریکا

سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

منتخب سردبیر